Willa Natalia

Komfortowe pokoje pod wyciągiem 

Zadbamy o najmłodszych 

posiadamy duży ogród

Pokoje w standardzie hotelowym

Okolice

WODNE ATRAKCJE

Spływ Dunajcem- na flisackiej tratwie to niezwykłe spotkanie z dziką, niezmienioną od tysiącleci przyrodą - jedna z największych atrakcji turystycznych Europy. Jednocześnie to najlepszy sposób na zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego. 

 

RAFTING na Dunajcu - spływ pontonami rzeką odbywa się na trasie Sromowce Wyżne - Szczawnica. Przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących uczestników. Mogą w niej uczestniczyć także dzieci. 

 

Spływ kajakiem na Dunajcu - spływ po rzekach górskich w pneumatycznych dwuosobowych jednostkach pod opieką instruktora nie wymagają dużych umiejętności technicznych dając za to dużą satysfakcję z pokonania rzeki.Pneumatyczne kanadyjki pozwolą na bezproblemowe pływanie nawet początkującym kajakarzom. 

STOKI NARCIARSKIE

Kroscienko to również wspaniałe miejsce na zimowy odpoczynek w bardzo bliskiej okolicy:

 

Ośrodek Narciarsko - Rekreacyjny "CZORSZTYN-SKI" w Kluszkowcach

Stacja Narciarska POLANA SOSNY w Niedzicy

Wyciągi Szczawnica - Palenica

Arena narciarska Jaworki

Stacja narciarska STAJKOWA

SZLAKI TURYSTYCZNE

Z Krościenka można zaplanować wycieczki w Pieniny. Na Trzy Korony i do Wąwozu Sobczańskiego żółtym szlakiem. Z kolei zielonym na Przełęcz Sosnów i dalej na Sokolicę lub Czertezik. Z Trzech Koron roztacza się wspaniały, rozległy widok obejmujący Tatry, Gorce, Beskid Sądecki i Magurę Spiską. Pieniny to jedno z najbardziej znanychi malowniczych pasm górskich w Polsce. 

 

szlak żółty: rozpoczyna się w rynku i jest najkrótszą drogą łączącą Krościenko nad Dunajcem ze Sromowcami Niżnymi następnie pnie się ul.Trzy Korony i przez Toporzysko i Bajków Groń dochodzi do najwyższego na trasie punktu Przełęczy Szopka przez miejscowych zwaną "Chwała Bogu" i tutaj możemy wybrać trasę do Sromowiec i Czerwonego Klasztoru lub zmienić kolor szlaku i udać się na Trzy Korony i dalej Zamkową Górę lub do ruin zamku w Czorsztynie ewentualnie na przystań flisacką w Kątach.

 

szlak zielony: to dwie odrębne możliwości jedna to z rynku przez ul. Kingi, Przełęcz Sosnów na Sokolicę, a druga to z rynku dalej ul. Trzech Koron na górę Czertezik skąd jest już blisko na Sokolicę.

 

szlak czerwony: to szlak łączący dwa pasma gór z jednej strony to Gorce i trasa przez ul.Lubań, Marszałek Lubań na Turbacz - a z drugiej to Beskid Sadecki i trasa przez most na Dunajcu, ul.Zdrojową, ul.Źródlaną na Przehybę.

 


 

Willa Natalia


Ul. Jarek 3 B

Krościenko Nad Dunajcem

 

Tel  606 608 402

e-mail  biuro@willanatalia.pl